Predám: Špeciálne navrhnutý opasok pre skryté nosenie s puzdrom na dve pištole/revolvery

27,00 €
Ponuka Ostatné športy Nové Mesto nad Váhom 06.07.2017 405x

Špeciálne navrhnutý opasok pre skryté nosenie s puzdrom na dve pištole/revolvery pre ešte rýchlejšie vyberanie zbrane - Extrémne pohodlný - Vhodný pre zbrane od subcompactu po plnú veľkosť
• BUĎ EŠTE RÝCHLEJŠÍ! Toto je jediný opasok na trhu, ktorý nepotrebuje žiadny poistný popruh zbrane. Aj pri stojke na hlave pištoľ/revolver sa v puzdre ani nepohne. Túto vlastnosť doceníš najmä vtedy, ak chceš použiť pištoľ/revolver a nechceš narobiť hluk s otváraním suchého zipsu alebo nervózne zápasiť s cvokmi. Naviac, ak ide o život, každá sekunda rozhoduje o tom, či prežiješ alebo nie.
• Základom tohto komfortného opasku je neuveriteľne pohodlný, avšak extrémne odolný neoprén. Farba opasku je čierna a bez problémov sa prispôsobí každému typu pištole/revolveru.
• Opasok je vhodný ako pre mužov, tak aj pre ženy, a vyrába sa v jednej veľkosti pre obvod pása až do 120 cm. Nezáleží, či vyťahuješ pištoľ/revolver pravou alebo ľavou rukou, pištoľ si do opasku vložíš tak, aby si ju vyťahoval tebou preferovaným spôsobom.
• Opasok si môžeš obliecť pod čokoľvek – nohavice s košeľou, rifle s tričkom, športové legíny... To znamená, že NEOVPLYVŇUJE VOĽBU TVOJHO OBLEČENIA.
• Opasok ti bude plne užitočný vďaka vreckám, v ktorých môžeš odniesť všetko nevyhnutné – 2 puzdra na pištole/revolvery, 6 užších vreciek (na zásobníky, svietidlo, teleskopický obušok, nôž, kľúče, Mp3 prehrávač...), 2 široké vrecká (na mobilný telefón, putá apod.), a 1 vrecko so zipsom na bezpečné odnesenie peňazí a platobných kariet. Toto je to NAJHODNOTNEJŠIE VO SVETE SKRYTÉHO NOSENIA, čo môžeš zohnať. Pripoj sa k mnohým spokojným užívateľom tohto opasku a buď z neho aj ty nadšený.


Ivana
Telefón+421911269120
E-mail ivana.knapkova@gmail.com
Web www.kostkaelite.com
StavNové

Adresa , 91501, Nové Mesto nad Váhom, Slovensko
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys