Predám: Sťahovanie Autodoprava Vypratávanie 050 453202

Cena: Dohodou
Ponuka Autodoprava - dopravcovia Nové Zámky 26.03.2020 0x

Ponúkame Vám najvýhodnejšie ceny služieb na tel: 0950453202 s veľkou dodávkou! Služby:-autodoprava-sťahovanie-vypratavanie-l ikvidácia a odvoz na zberný dvor. 
-Sťahovanie bytov, domov, kancelárii a iné. referencie vieme poskytnúť) -Nákupný a vynáškový servis -Vypratávací servis domov, bytov a iných vecí.
-Montáž, demontáž nábytku(skrine, postele, at´d. 
-Likvidácia starých vecí, vypratávanie a likvidácia starých vecí na zberný dvor atď. 
-odvoz starých spotrebičov Nečakajte na tovar! Prepravím Vám to ihneď a za výhodné ceny! Prepravovaný tovar je zaistený proti posunu protišmykovými podložkami a upevnený popruhmi proti posunu, aby sa tovar nepoškodil. sťahovanie do zahraničia SR-EU
Sťahovacia služba je tu len pre Vás V sr ale aj zahraničí máme veľa spokojných zákazníkov. Sťahujeme aj do EU. 
Prepravíme aj vaše nákupy z obchodných domov ako je napr. Decodom, Sconto, Asco, Mercury Market, Ikea, Baumax, Jysk, nákupy v EU a pod, aj a iné! Služby podľa dohody...TEL: 0950 453 202.


flexidoprava
Telefón0950453202
E-mail flexidoprava@gmail.com
StavOstatné
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys