Predám: Opatrovanie v Bavorsku bez nočného vstávania

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 29.11.2019 62x

Landshut – opatrovanie v Bavorsku/ nástup 11.12.2019/ turnus 6 týždňov alebo 2 mesiace /potrebná mierne pokročilá až pokročilá nemčina/BEZ nočného vstávania/NEFAJČIARKA
Do bavorského mesta Landshut, severne od Mníchova, ktoré je známe svojim každoročným historickým festivalom, hľadáme opatrovateľku k 83-ročnej pani (160 cm, 60 kg), ktorá býva v rodinnom dome spolu so svojim manželom. Pán si nevyžaduje starostlivosť a v prípade potreby je opatrovateľke ešte nápomocný. V domácnosti sa nechovajú žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu s kúpeľňou a s pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradený do 2. stupňa ošetrenia.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacientka je duševne v poriadku. Prekonala porážku, v dôsledku čoho má ochrnutú pravú stranu tela, je inkontinentá. Nočné vstávanie nie je potrebné.
Pohyblivosť: pacientka má k dispozícií rolátor a invalidný vozík. Väčšinou sa pohybuje s pomocou invalidného vozíka. Pri presune je potrebné byť jej nápomocný.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu starostlivosť o pacientku, čo predstavuje pomoc pri osobnej hygiene, presune na vozík, jedle a prezliekaní. Za úlohu má taktiež starostlivosť o domácnosť (upratovanie, varenie, pranie, žehlenie, nakupovanie). Pacientka ocení spoločnosť, rozhovory, prípadne prechádzky po okolí.
Dĺžka turnusu : 6 týždňov alebo 2 mesiace, Nástup: 11.12.2018
Ponúkaná mzda: 9.19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za turnus do výšky 1960 € (6 týždňov), 2800 € (2 mesiace) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Opatrovateľka dostáva plus bonus za SVIATOČNÉ DNI (24.,25.,26.,31.12. a 1.1.) vo výške 223 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : L. Poórová, 0948 245 300 / L.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 719 494 , 0948 688 777 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys