Predám: Ľahká pozícia s nástupom ihneď

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 27.11.2019 46x

Friedrichshafen – nová ľahká pozícia s nástupom ihneď/ potrebná minimálne mierne pokročilá nemčina a vodičský preukaz
Do mesta Friedrichshafen, nachádzajúcom sa na severnom pobreží jazera Bodensee, hľadáme opatrovateľku (do 30 rokov) k 30 – ročnému pánovi (165 cm, 72 kg), ktorý býva sám v peknom byte pri Bodensee. Opatrovateľka má samostatnú izbu s pripojením na internet. V domácnosti je k dispozícií auto.
Stupeň ošetrenia: pacient je zaradený do 2. stupňa ošetrenia.
Zdravotný stav: nemá žiadne závažné ochorenia.
Pohyblivosť: pacient je od detstva ľahko ochrnutý.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti prevažne starostlivosť o domácnosť: (varenie, pečenie, upratovanie). Nakupovať chodí s opatrovateľkou aj pacient. Pacient ocení spoločnosť, zábavu, čí prechádzky po okolí a rozhovory.
Dĺžka turnusu: 6 týždňov nástup: ihneď
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za 6 týždňový turnus do výšky 1970 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Opatrovateľka dostáva plus BONUS ZA SVIATKY vo výške 206 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : T. Blašková , 0948 666 881 / t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 719 494 , 0948 688 777 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys