Predám: Mníchov - opatrovanie v dobrej rodine

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 25.11.2019 62x

Mníchov – Opatrovanie vo VEĽMI DOBREJ RODINE s nástupom 28.12.2019 na 1 mesiac / nevyhnutná minimálne stredne pokročilá nemčina
Do obľúbeného Mníchova hľadáme láskavú a empatickú opatrovateľku (30-65 rokov) do veľmi milej rodiny k 82 – ročnej pani (150 cm, 50 kg), ktorá žije sama vo svojom dome a nechová žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu s pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia: stupeň ošetrovania bol klasifikovaný na úrovni 2.
Ošetrovateľská služba: domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba dvakrát denne za účelom podávania liekov a pomoci pri kúpaní.
Zdravotný stav: pacientka netrpí žiadnymi závažnými diagnózami, má stareckú zábudlivosť, bolesti bedrového kĺbu a začínajúcu inkontinenciu. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne z dôvodu návštevy toalety.
Pohyblivosť: pacientka využíva rolátor aj invalidný vozík. Je potrebné jej byť oporou pri vstávaní, nakoľko je už slabá.
Pacientka potrebuje pomoc pri pohybe, hygiene, prezliekaní, taktiež ocení spoločnosť vo voľnom čase aj pri prechádzkach. V prípade, že pacientka nedokáže zísť po schodoch, sa kúpanie vykonáva v spálni. Do náplne práce opatrovateľky spadá aj udržiavanie domácnosti, nakupovanie, pranie a varenie.
Dĺžka turnusu: 1 mesiac nástup: 28.12.2019
Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1360€ vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Opatrovateľka dostáva plus bonus za SVIATOČNÉ DNI (31.12. a 1.1.) vo výške 86 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať:
Koordinátorka L.Poórová: 0948 245 300, L.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys