Predám: Ponuka opatrovania pre muža

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 22.11.2019 52x

Hohentengen-Bergöschingen – opatrovanie pokojného pána / nástup 10.12.2019 / turnus 1 mesiac / s minimálne mierne pokročilou nemčinou/Vianočný bonus
Do nemeckej obce Hohentengen-Bergöschingen v okrese Waldshut, s počtom obyvateľov 3852, s výhľadom na Švajčiarsko (36 km od Zürichu), hľadáme skúsenú opatrovateľku k 85-ročnému pánovi (175 cm, 75 kg), ktorý býva v dome (bývalá farma s hosťovskými izbami), kde na prízemí býva manželka pacienta a na hornom poschodí jeho syn s manželkou. V domácnosti nechovajú žiadne zvieratá. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet. Možnosť nakupovania je vo vzdialenosti 5 km od domu, ale opatrovateľka nebude mať na starosti nakupovanie - nakupovať chodí nevesta pacienta.
Stupeň ošetrenia : pán je zaradený do 4. stupňa požadovaného ošetrenia.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť zatiaľ nenavštevuje ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacient trpí demenciou, inkontinenciou – má zavedený katéter a horšie počuje. Nočné vstávanie doteraz ešte nebolo potrebné.
Pohyblivosť: pacient má problémy s pohybom, pohybuje sa pomocou invalidného vozíka. Je potrebný transfer z postele na invalidný vozík, taktiež polohovanie v posteli. K dispozícii je aj výťah a ošetrovateľská posteľ. Manželka s nevestou sú opatrovateľke nápomocné.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti: pomoc pri hygiene, prezliekaní, presune na vozík, varenie a starostlivosť o domácnosť . Pacient má pokojnú a vďačnú povahu.
Dĺžka turnusu: 6 týždňov nástup: 10.12.2019
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1375 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Opatrovateľ dostáva plus BONUS ZA SVIATKY 206 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : T. Blašková, 0948 666 881 / t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 719 494, 0948 688 777 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys