Predám: 2 týždňový záskok pri švajčiarských hraniciach

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 19.11.2019 42x

Lottstetten – 2 týždňový ZÁSKOK od 14.12 do 28.12.2019/ potrebná minimálne mierne pokročilá nemčina/ VODIČSKÝ PREUKAZ výhodou

Do mestečka Lottstetten, ktoré je pri hraniciach so Švajčiarskom, hľadáme opatrovateľku k 79-ročnej pani (165 cm, 60 kg), ktorá býva sama v byte, kde má opatrovateľka zabezpečenú samostatnú izbu s kúpeľňou a pripojením na internet. V domácnosti sa nenachádzajú žiadne domáce zvieratá.
Stupeň ošetrenia: pacientka nie je zaradená do žiadneho stupňa ošetrenia.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacientka má začínajúcu stareckú demenciu. Má kolísajúci krvný tlak, preto je potrebné ho kontrolovať. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne. V prípade potreby je k dispozícií aj „babyphon“.
Pohyblivosť: pacientka je mobilná a pohybuje sa s pomocou chodítka. Je potrebné byť jej v prípade potreby nápomocný.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu starostlivosť o pacientku, čo predstavuje pomoc pri osobnej hygiene a prezliekaní. Jej úlohou sú taktiež domáce práce ako upratovanie, varenie, pranie, žehlenie a nakupovanie. Obchod je vzdialený približne 2 km od bytu a k dispozícií je aj auto. Pacientka ocení spoločnosť, rozhovory, alebo prechádzky po okolí. Má rada pekné miesta, záhrady a stretávanie sa s priateľmi.
Dĺžka turnusu: 2 týždne, nástup: od 14.12.2019
Ponúkaná mzda: 9.19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za záskok do výšky 751 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Opatrovateľka dostáva plus BONUS ZA SVIATKY vo výške 139 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:
Koordinátorka T. Blašková: 0948 666 881, t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys