Predám: Nová ponuka pre muža alebo ženu

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 19.11.2019 56x

Küssaberg – NOVÉ opatrovanie pre muža alebo ženu/nástup čím skôr/ turnus 6 týždňov/ potrebná mierne pokročilá nemčina a vodičský preukaz/ Nefajčiar-ka
Do obce Küssaberg nachádzajúcej sa na hranici so Švajčiarskom, hľadáme opatrovateľa/ku k 86– ročnému pánovi (160 cm, 90 kg), ktorý býva v dome spolu s manželkou, bez domácich zvierat. Manželka je samostatná, momentálne má zlomenú ruku. Opatrovateľ/ka má samostatnú izbu s kúpeľňou a pripojením na internet. V domácnosti je k dispozícií auto.
Stupeň ošetrenia : pacient je zaradený do 2. stupňa ošetrovania.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje momentálne 2-3 krát denne ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacient má vysoký krvný tlak, artrózu bedrového kĺbu a problémy s chrbticou. Nočné vstávanie je potrebné len príležitostne.
Pohyblivosť: pacient pri pohybe využíva invalidný vozík, pri presune vie byť nápomocný.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pacientovi pri osobnej hygiene, presune na vozík, prezliekaní. Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť: (varenie, pečenie, upratovanie, nakupovanie). Pacient je priateľskej a pokojnej povahy, ocení spoločnú zábavu, prechádzky po okolí alebo rozhovory.
Dĺžka turnusu: 6 týždňov nástup: čím skôr
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za 6 týždňový turnus do výšky 2068 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Opatrovateľka dostáva plus BONUS ZA SVIATKY vo výške 218 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : T. Blašková , 0948 666 881 / t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 719 494 , 0948 688 777 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys