Predám: Opatrovanie pri švajčiarskych hraniciach

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 07.11.2019 43x

Wutöschingen – ponuka pri švajčiarskych hraniciach/ nástup 15.12.2019 /turnus 6 týždňov / potrebná dobrá nemčina
Do obce Wutöschingen, v okrese Waldshut pri švajčiarskych hraniciach, hľadáme opatrovateľku k 78- ročnej pani (165 cm a 100 kg), ktorá býva v rodinnom dome bez domácich zvierat spolu so svojím manželom. Pán je samostatný a je opatrovateľke v prípade potreby nápomocný. Opatrovateľka má samostatnú izbu s internetom.
Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 3. stupňa a pacient stupňa ošetrenia.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje denne ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacientka trpí demenciou, má vysoký krvný tlak a je inkontinentná. Nočné vstávanie je potrebné len zriedka, vstáva k nej manžel.
Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje s pomocou rolátora. Je potrebné jej pomáhať pri vstávaní. Mimo domu využíva invalidný vozík.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacientku, jej úlohou je pomoc pri hygiene, pohybe, prezliekaní. Pacientka je pokojnej povahy, má rada rozhovory a spoločnú zábavu, možné sú taktiež prechádzky po okolí. Potrebná je taktiež starostlivosť o domácnosť (upratovanie, varenie, nakupovanie).
Dĺžka turnusu: 6 týždňov nástup: 15.12.2019
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za 6 týždňový turnus do výšky 2180 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Opatrovateľka dostáva plus bonus za SVIATOČNÉ DNI vo výške 231 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : T. Blašková, 0948 666 881 / t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys