Predám: Dobrá a overená ponuka v Lauchringen

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 06.11.2019 54x

Lauchringen– Opatrovanie pokojnej pani/ nástup 15.12.2019 /turnus 1 mesiac alebo 6 týždňov/s dobrou nemčinou

Do obce Lauchringen v okrese Bádensko – Würrtembersko, s počtom obyvateľov 7698, hľadáme skúsenú opatrovateľku k 83-ročnej pani (168 cm, 75 kg), ktorá býva v rodinnom dome bez domácich zvierat. Opatrovateľka má k dispozícií samostatnú izbu s kúpeľňou a pripojenie na internet.
Obchody sú v blízkosti a dostupné pešo.

Stupeň ošetrenia : pacientka je zaradená do 1. stupňa požadovaného ošetrovania

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje 1x denne ošetrovateľská služba (podávanie inzulínu).

Zdravotný stav: pacientka trpí demenciou - je ale pokojná, inkontinenciou - nosí plienkové nohavičky a lieči sa na vysoký krvný tlak. Nočné vstávanie je potrebné iba výnimočne – pacientka má k dispozícií „Babyphon“.

Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje pomocou chodítka, prípadne pomocou invalidného vozíka. Je potrebné jej pomáhať pri vstávaní.

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacientku, pomoc pri hygiene. Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (upratovanie a varenie, nakupovanie). Pacientka najradšej sedí v kresle pri sledovaní televízie, hrá rada karty. Je pokojnej a príjemnej povahy.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac alebo 6 týždňov, nástup: 15.12.2019

Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1375 € (1 mesiac), 1970 € (6 týždňov) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Opatrovateľka dostáva plus bonus za SVIATOČNÉ DNI vo výške 206 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :

Hlavná koordinátorka : T. Blašková / 0948 666 881 / t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 719 494, 0948 688 777 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys