Predám: 3 týždňový záskok pri milej pani

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 06.11.2019 53x

Konstanz – 3 týždňový ZÁSKOK pri milej pani /nástup od 30.11.2019 /s mierne pokročilou až pokročilou nemčinou
Do mesta Konstanz pri Bodensee, ktoré sa nachádza na švajčiarskych hraniciach, hľadáme opatrovateľku k 86-ročnej pani (52 kg), ktorá býva sama v rodinnom dome. V domácnosti nežijú žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s kúpeľňou. Internet je možné zabezpečiť.
Stupeň ošetrenia : pacientka je zaradená do 3. stupňa ošetrenia.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacientka má problémy so srdcom, má cukrovku a je inkontinentná. Má slabý zrak, vidí len obrysy. Nočné vstávanie je potrebné občas.
Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje s pomocou palice, rolátora, je potrebné jej pomáhať pri vstávaní.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu starostlivosť o pacientku, pomoc pri hygiene, prezliekaní, vstávaní. Jej úlohou je taktiež starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, pranie, nakupovanie). Pacientka je milej a priateľskej povahy, ocení spoločnosť, prípadne prechádzky.
Dĺžka turnusu: 3 týždne nástup: od 30.11.2019
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za 3 týždňový turnus do výšky 985 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : T. Blašková / 0948 666 881 / t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 719 494, 0948 688 777 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys