Predám: Jednoduchá pozícia na predmestí Mníchova

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 04.11.2019 59x

Gauting – jednoduchá pozícia na predmestí Mníchova /nástup v priebehu tohto týždňa/ turnus 1 mesiac/ potrebná dobrá nemčina
Do obce Gauting ležiacej v Bavorsku na predmestí Mníchova, hľadáme opatrovateľku k 95– ročnej pani (160 cm, 50 kg), ktorá býva sama v dome so záhradou bez domácich zvierat. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s kúpeľňou. Pripojenie na internet sa pripravuje.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacientka je duševne v poriadku, trpí bežnou stareckou slabosťou a začínajúcou inkontinenciou. Nočné vstávanie je potrebné len príležitostne.
Pohyblivosť: pacientka je mobilná a pohybuje sa s pomocou opatrovateľky. Potrebuje oporu pri vstávaní.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacientku: pomoc pri hygiene, prezliekaní, vstávaní, pohybe. Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť: (varenie, pečenie, upratovanie, nakupovanie). Pacientka ocení spoločnú zábavu, prechádzky po okolí alebo rozhovory.
Dĺžka turnusu: 1 mesiac nástup: v priebehu tohto týždňa
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1360 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : L. Poórová, 0948 245 300 / l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 719 494 , 0948 688 777 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys