Predám: Nová ponuka v Bavorsku

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 31.10.2019 58x

Starnberg – nová ponuka v Bavorsku /nástup od polovice decembra alebo začiatkom januára/ turnus 1 mesiac/ potrebná dobrá nemčina/ vodičský preukaz výhodou
Do okresného mesta Starnberg, ktoré leží v Bavorsku približne 25 km juhozápadne od Mníchova, hľadáme opatrovateľku k 70– ročnej pani (174 cm, 60 kg), ktorá býva v dome spolu s manželom bez domácich zvierat. Pán je samostatný a nepotrebuje opateru. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s kúpeľňou/wc a s pripojením na internet. V domácnosti je k dispozícií auto s automatickou prevodovkou.
Stupeň ošetrenia : pacientka nie je zaradená do žiadneho stupňa ošetrenia.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacientka je duševne v poriadku, má ochorenie pľúc (niekedy sa jej horšie dýcha). Nočné vstávanie nie je potrebné.
Pohyblivosť: pacientka je mobilná, pri pohybe využíva rolátor.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacientku: pomoc pri hygiene, prezliekaní, sprevádzanie k lekárovi. Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť: (varenie, pečenie, upratovanie, nakupovanie). Pacientka ocení spoločnú zábavu, prechádzky po okolí alebo rozhovory.
Dĺžka turnusu: 1 mesiac nástup: od polovice decembra alebo začiatkom januára
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za turnus do výšky 1350 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. V prípade turnusu počas sviatkov dostáva opatrovateľka plus bonus za SVIATOČNÉ DNI vo výške 215 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : T. Blašková / 0948 666 881 / t.blaskova@vip-pflege.eu
Oddelenie náboru: 0948 719 494, 0948 688 777 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys