Predám: Karlsruhe - nová ponuka

Cena: Podla zadania
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 28.10.2019 68x

Karlsruhe – nová pozícia/ nástup čím skôr / turnus 6 týždňov/ potrebná mierne pokročilá alebo pokročilá nemčina
Do mesta Karlsruhe, blízko nemecko-francúzskych hraníc s počtom obyvateľov približne 290 000, hľadáme opatrovateľku k 86-ročnému pánovi (170 cm, 70 kg), ktorý býva v rodinnom dome bez domácich zvierat. Spolu s ním býva aj manželka, ktorá si nevyžaduje opateru. V domácnosti sa rozpráva aj po anglicky. Opatrovateľka má samostatnú izbu s kúpeľňou a pripojením na internet. V prípade potreby je k dispozícií auto.
Stupeň ošetrenia : pacient nie je zatiaľ zaradený do žiadneho stupňa ošetrenia.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacient má dekubity, začínajúcu demenciu, je inkontinentný a má zavedený katéter. Nočné vstávanie nie je doposiaľ známe.
Pohyblivosť: pán sa pohybuje s pomocou invalidného vozíka, potrebuje pomoc pri presune na posteľ. Dokáže sa ale s pomocou postaviť.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pacientovi pri osobnej hygiene, prezliekaní, vstávaní, presune na vozík. Úlohou opatrovateľky je taktiež starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nákupy). Pán je pokojnej, vďačnej a priateľskej povahy, ocení spoločnosť, či spoločnú zábavu.
Dĺžka turnusu: 6 týždňov nástup: čím skôr
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za 6 týždňový turnus do výšky 1970 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : T. Blašková , 0948 666 881 / t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 719 494 , 0948 688 777 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys