Predám: Opatrovanie pre muža alebo ženu

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 27.09.2019 60x

Hilgertshausen-Tanndern – ponuka pri MNÍCHOVE pre MUŽA alebo ŽENU/nástup čím skôr/s mierne pokročilou až pokročilou úrovňou nemčiny
Do dedinky Hilgertshausen-Tandern, neďaleko Mníchova, hľadáme opatrovateľku/opatrovateľa k 91-ročnému pánovi (175cm, 90kg). Pacient býva v rodinnom dome. V samostatnej časti domu býva syn pacienta s manželkou. V dome sa nenachádzajú žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľ/ka má zabezpečenú samostatnú izbu s kúpeľňou a pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia : pacient je zaradený do 5. stupňa ošetrenia
Potreba ošetrovateľskej služby : domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacient je duševne je v poriadku, trpí parkinsonovou chorobou a je inkontinentný. Nočné vstávanie je potrebné každú druhú noc (striedavo so synom pacienta).
Pohyblivosť: pacient je prevažne ležiaci. Od 9 do 12 hodiny je pacient na invalidnom vozíku, potom ho syn presunie do postele (poobedňajší spánok), večer ho opäť premiestni kvôli večeri na vozík a následne späť. Transfer pacienta na vozík a späť robí stále jeho syn, opatrovateľka ho teda vôbec nemusí dvíhať. V domácnosti je k dispozícií polohovacia posteľ.
Úlohou opatrovateľa/opatrovateľky je starostlivosť o osobnú hygienu pacienta, prezliekanie, výmena hygienických pomôcok. Na starosti má taktiež starostlivosť o domácnosť. Kuchyňa je spoločná so synom a jeho manželkou, o varenie sa stará synova manželka, opatrovateľka by jej mala byť nápomocná. Pacient ocení spoločnosť, rozhovory alebo spoločnú zábavu.
Dĺžka turnusu : 1 mesiac (30 dní) Nástup: čím skôr
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1400 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:
Koordinátorka L. Poórová: 0948 245 300, l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys