Predám: Bad Kissingen - nové opatrovanie

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 26.09.2019 66x

Bad Kissingen – nové opatrovanie / nástup začiatkom októbra / turnus 1 mesiac/ s mierne pokročilou až pokročilou nemčinou/ potrebný vodičský preukaz
Do pekného kúpeľného mesta Bad Kissingen východne od Frankfurtu, hľadáme opatrovateľku k 89-ročnej pani (158cm, 58 kg), ktorá býva sama dome. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu a kúpeľňu. Internet je možné zabezpečiť. V domácnosti je k dispozícií auto. Pacientku navštevuje jej dcéra, ktorá chodí aj so svojim psom (zlatý retríver).
Stupeň ošetrenia : pacientka je zaradená do 1. stupňa požadovaného ošetrenia.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacientka je duševne v poriadku, má ťažkosti so srdcom a pľúcami. Taktiež má reumu a artrózu. Väčšinu vecí zvláda ešte sama. Nočné vstávanie nie je potrebné.
Pohyblivosť: pacientka využíva pri pohybe rolátor.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacientku, jej úlohou je pomoc pri hygiene, prezliekaní, návšteve toalety a taktiež starostlivosť o domácnosť (varenie, pečenie, pranie, upratovanie, nakupovanie). Pacientka ocení spoločnosť, prípadne prechádzky po okolí.
Dĺžka turnusu: 1 mesiac nástup: začiatkom októbra
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za turnus do výšky 1300 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : T. Blašková , 0948 666 881 / t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 719 494 , 0948 688 777 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys