Predám: Rheinfelden - nová ponuka opatrovania

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 25.09.2019 59x

Rheinfelden – Nová ponuka opatrovania/nástup ihneď/ turnus 6 týždňov/ potrebná mierne pokročilá nemčina
Do obce Rheinfelden pri švajčiarskych hraniciach, hľadáme opatrovateľku k 91-ročnému pánovi (165 cm, 85 kg), ktorý býva v dome sám v dome bez domácich zvierat. Opatrovateľka býva v samostatnej časti s kúpeľnou. Internet je možné zabezpečiť.
Stupeň ošetrenia : pacient je zaradený do 4. stupňa ošetrenia.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje 6 krát do týždňa ošetrovateľská služba (podávanie liekov).
Zdravotný stav: pacient má demenciu, je inkontinentný, zle počuje, pri jedle sa trochu trasie a berie lieky proti zrážaniu krvi. Nočné vstávanie nebolo doposiaľ potrebné.
Pohyblivosť: pri pohybe využíva rolátor, je potrebné ho motivovať. K dispozícií je aj invalidný vozík.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pacientovi pri osobnej hygiene, prezliekaní, vstávaní. Úlohou opatrovateľky je taktiež starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nákupy). Pán bol v minulosti elektrikár, je veselej povahy, rád sleduje televíziu a ocení spoločnosť.
Dĺžka turnusu: 6 týždňov nástup: v polovici septembra
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za 6 týždňový turnus do výšky 2096 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : T. Blašková , 0948 666 881 / t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 719 494 , 0948 688 777 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys