Predám: Opatrovanie v Mníchove

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 24.09.2019 67x

Mníchov – ponuka vo vyhľadávanom meste / nástup 10.10.2019 / turnus 1 alebo 2 mesiace / s mierne pokročilou až pokročilou nemčinou
Do mesta Mníchov v Bavorsku, hľadáme opatrovateľku k 88-ročnej pani (165 cm, 63 kg), ktorá býva v časti domu. V samostatnej časti býva dcéra pacientky, ktorá má jednu mačku. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia : pacientka je zaradená do 3. stupňa požadovaného ošetrenia.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacientka má začínajúcu demenciu. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne kvôli návšteve toalety.
Pohyblivosť: momentálne sa pohybuje s pomocou invalidného vozíka (má zafixovanú ruku).
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacientku, jej úlohou je pomoc pri hygiene, prezliekaní, návšteve toalety a taktiež starostlivosť o domácnosť (varenie, pečenie, pranie, upratovanie, nakupovanie). Pacientka ocení spoločnosť, prípadne prechádzky po okolí.
Dĺžka turnusu: po dohode 1, 2 mesiace alebo do 23.12.2019 nástup: 10.10.2019
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za turnus do výšky 1350 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : L. Poórová, 0948 245 300 / l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 719 494 , 0948 688 777 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys