Predám: Opatrovanie na juhu Nemecka

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 19.09.2019 38x

Sonthofen – Opatrovanie na JUHU Nemecka/ nástup od 27.9.2019/turnus 1 mesiac/ potrebná mierne pokročilá až pokročilá nemčina/nefajčiarka
Do dedinky Sonthofen, na juhu Nemecka hľadáme priateľskú opatrovateľku k 89-ročnej pani (165 cm, 74 kg), ktorá býva sama v dome. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu so sprchou, pripojenie na internet je možné zabezpečiť. Pacientka chodí dva krát do týždňa do centra dennej starostlivosti. Je potrebné aby mala opatrovateľka skúsenosti s demenciou.
Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 4. stupňa ošetrenia.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacientka má demenciu a slabo počuje. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne, pri návšteve toalety.
Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje ťažšie, pri pohybe využíva rolátor a invalidný vozík. K dispozícií je aj polohovacia posteľ a pomôcky v kúpeľni.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu starostlivosť o pacientku, čo predstavuje pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní, jedle, vstávaní, či presun na toaletu. Na starosti má taktiež domáce práce ako upratovanie, varenie a nakupovanie. Pacientka ocení spoločnosť, rozhovory, hranie spoločenský hier, prípadne dobrého zdravotné stavu prechádzky po okolí.
Dĺžka turnusu: 1 mesiac/ základná dĺžka turnusu, nástup: 27.9.2019
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1220 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:
Koordinátorka L. Poórová: 0948 245 300, l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys