Predám: Opatrovanie v peknom prostredí

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 19.09.2019 34x

Ühlingen – opatrovanie v pokojnom prostredí / nástup 4.10.2019 / turnus 6 týždňov / postačuje základná nemčina / Bez nočného vstávania / vodičský preukaz výhodou
Do obce Ühlingen v okrese Waldshut, ktorá sa nachádza na južnom svahu Čierneho lesa, hľadáme opatrovateľku k 87-ročnej pani, ktorá býva v dome spolu s manželom, ktorý je fit, ešte pracuje a pomáha v domácnosti. Samotná pacientka tiež pomáha pri varení, pečení, upratovaní a polieva kvety. Na poschodí býva tiež syn pacientky. Rodina vlastní mlyn a chovajú 2 psov a 6 sliepok. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu. Možnosť nakupovania je vo vzdialenosti 8 km od domu.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacientka je po operácii srdca, horšie počuje a lieči sa na vysoký krvný tlak. Bez nočného vstávania.
Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje samostatne, pomáha si palicou.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti: starostlivosť o pacientku, varenie, pečenie, starostlivosť o domácnosť a občasné nakupovanie. Pacientka má rada prechádzky a večer rada sleduje správy.
Dĺžka turnusu: 6 týždňov nástup: 4.10.2019
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za 6-týždňový turnus do výšky 1774 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : T. Blašková, 0948 666 881 / t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 719 494, 0948 688 777 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys