Predám: Dobrá ponuka opatrovania

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 12.09.2019 65x

Bretten – opatrovanie v dobrej rodine/ nástup 16.9.2019 /turnus 1 mesiac/potrebná mierne pokročilá nemčina
Do mesta Bretten, známeho svojou tradičnou architektúrou, hľadáme láskavú opatrovateľku k 79-ročnej pani (168 cm, 64 kg), ktorá žije v rodinnom dome so záhradou. Odkedy ovdovela, žije sama. Má však rodinu, ktorá sa o ňu zaujíma a v prípade potreby je na pomoci. Dcéra je lekárka a stará sa aj o lieky pacientky. V domácnosti je mačka, ktorú je potrebné kŕmiť. V stredy a piatky pani navštevuje denné ošetrovateľské centrum od 8.00 do 16.30. V tom čase má opatrovateľka zvyčajne voľno. Opatrovateľka má samostatnú izbu s vlastným balkónom, kúpeľňou a pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 4. stupňa ošetrenia.
Ošetrovateľská služba: domácnosť ráno a večer navštevuje ošetrovateľská služba za účelom podávania liekov a merania vitálnych funkcií.
Zdravotný stav: pacientke má začínajúcu demenciu, je inkontinentná (nosí plienkové nohavičky) a v roku 2014 prekonala porážku. Pacientka ťažšie rozpráva, je zábudlivá a občas zabúda, že jej manžel je nebohý a pýta sa na neho. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne.
Pohyblivosť: pacientka je odkázaná na invalidný vozík, no s oporou dokáže vstať a prejsť krátku vzdialenosť.
Do náplne práce opatrovateľky spadá starostlivosť o pacientku (pomoc pri osobnej hygiene, jedle, vstávaní, prezliekaní, presune na vozík, sprevádzanie k lekárovi). Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, nakupovanie, upratovanie, ľahšie práce v záhrade). Pacientka má rada prechádzky po okolí a ocení spoločnosť.
Dĺžka turnusu: 1 mesiac (30 dní) nástup: 16.9.2019
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1460 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať:
Hlavná koordinátorka : L. Poórová , 0948 245 300 / l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys