Predám: Dobrá ponuka opatrovania

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 12.09.2019 2x

Bretten – opatrovanie v dobrej rodine/ nástup 16.9.2019 /turnus 1 mesiac/potrebná mierne pokročilá nemčina
Do mesta Bretten, známeho svojou tradičnou architektúrou, hľadáme láskavú opatrovateľku k 79-ročnej pani (168 cm, 64 kg), ktorá žije v rodinnom dome so záhradou. Odkedy ovdovela, žije sama. Má však rodinu, ktorá sa o ňu zaujíma a v prípade potreby je na pomoci. Dcéra je lekárka a stará sa aj o lieky pacientky. V domácnosti je mačka, ktorú je potrebné kŕmiť. V stredy a piatky pani navštevuje denné ošetrovateľské centrum od 8.00 do 16.30. V tom čase má opatrovateľka zvyčajne voľno. Opatrovateľka má samostatnú izbu s vlastným balkónom, kúpeľňou a pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 4. stupňa ošetrenia.
Ošetrovateľská služba: domácnosť ráno a večer navštevuje ošetrovateľská služba za účelom podávania liekov a merania vitálnych funkcií.
Zdravotný stav: pacientke má začínajúcu demenciu, je inkontinentná (nosí plienkové nohavičky) a v roku 2014 prekonala porážku. Pacientka ťažšie rozpráva, je zábudlivá a občas zabúda, že jej manžel je nebohý a pýta sa na neho. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne.
Pohyblivosť: pacientka je odkázaná na invalidný vozík, no s oporou dokáže vstať a prejsť krátku vzdialenosť.
Do náplne práce opatrovateľky spadá starostlivosť o pacientku (pomoc pri osobnej hygiene, jedle, vstávaní, prezliekaní, presune na vozík, sprevádzanie k lekárovi). Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, nakupovanie, upratovanie, ľahšie práce v záhrade). Pacientka má rada prechádzky po okolí a ocení spoločnosť.
Dĺžka turnusu: 1 mesiac (30 dní) nástup: 16.9.2019
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1460 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať:
Hlavná koordinátorka : L. Poórová , 0948 245 300 / l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovať