Predám: Ponuka pri Ammersee

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 09.09.2019 22x

Herrsching – nové opatrovanie pri Ammersee/nástup od 16.19.2019 /turnus 1 mesiac/ potrebná dobrá nemčina a vodičský preukaz
Do obce Herrsching ležiacej v Bavorsku pri Ammersee, hľadáme opatrovateľku k 97-ročnej pani (160 cm, 56 kg), ktorá býva sama v dome bez domácich zvierat. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet.
Zdravotný stav: pacientka nemá závažné ochorenia, vzhľadom na svoj vek je slabšia a rýchlejšie sa unaví, je intolerantná na laktózu. Nočné vstávanie je potrebné pri návšteve toalety.
Pohyblivosť: pacientka je mobilná a pri pohybe využíva rolátor.
Opatrovateľka má za úlohu pomoc pacientke pri hygiene, prezliekaní, vstávaní. Úlohou opatrovateľky je aj starostlivosť o domácnosť, varenie, upratovanie a nakupovanie. Pacientka ocení spoločné prechádzky, zábavu, či rozhovory.
Dĺžka turnusu: 1 mesiac (30 dní) nástup: 16.09.2019
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1380 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : L. Poórová , 0948 245 300 / l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys