Predám: Gauting -nová ponuka

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 05.09.2019 30x

Gauting – NOVÁ ponuka /nástup 30.09.2019 /s mierne pokročilou alebo pokročilou nemčinou /nefajčiarka
Do obce Gauting, nachádzajúcej sa na predmestí Mníchova, hľadáme opatrovateľku k 90-ročnej pani (160 cm, 50 kg) a jej 94- ročnému manželovi (170 cm, 50 kg), ktorí bývajú v rodinnom dome so záhradou bez domácich zvierat. Spolu s nimi býva ich syn, ktorý sa tam aj stravuje. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu.
Stupeň ošetrenia : pacientka nie je zaradená do žiadneho stupňa a manžel je zaradený do 3. stupňa ošetrovania.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: ani jeden z manželov nemá žiadne závažné ochorenia. Pani je len slabšia a nosí kompresné pančuchy. Pán je duševne v poriadku, používa „Urinflasche“. Nočné vstávanie nie je potrebné.
Pohyblivosť: obaja sa pohybujú samostatne, pán potrebuje pomoc pri vstávaní.
Pacientka robí ešte väčšinu vecí samostatne, potrebuje pomoc opatrovateľky pri navliekaní kompresných pančúch, pri hygiene, vstávaní. Pán potrebuje pomoc pri vstávaní a osobnej hygiene. Úlohou opatrovateľky je aj starostlivosť o domácnosť, varenie, upratovanie a nakupovanie. Ocení spoločné prechádzky a rozhovory.
Dĺžka turnusu: 1 mesiac nástup: 30.09.2019
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1450 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : L. Poórová , 0948 245 300 / l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys