Predám: Dobrá ponuka pre muža alebo ženu

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 05.09.2019 23x

Neuried – Dobrá ponuka opatrovania / pre muža alebo ženu/predmestie Mníchova/nástup 22.09.2019- Dohodou/ mierne pokročilá až pokročilá nemčina
Do obce Neried, na predmestí Mníchova, hľadáme opatrovateľa/ku k 80-ročnému pánovi (175 cm, 85 kg), ktorý býva v dome spolu so svojou manželkou. Pani je momentálne v nemocnici. V domácnosti nie sú domáce zvieratá. V samostatnej časti domu, na poschodí býva pánov syn s priateľkou. Opatrovateľ/ka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia : pacient je zaradený do 3. stupňa ošetrenia.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacient je duševne v poriadku, má začínajúcu inkontinenciu, prekonal porážku a má problémy s rečou. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne.
Pohyblivosť: pri pohybe využíva invalidný vozík, potrebuje pomoc pri presune. S pomocou sa dokáže postaviť na jednu nohu. K dispozícií je aj výťah a polohovacia posteľ.
Opatrovateľ/ka má v rámci tejto pozície na starosti: pomoc pacientovi pri prezliekaní, osobnej hygiene, vstávaní, presune na vozík, jedle. Úlohou opatrovateľa/ky je taktiež starostlivosť o domácnosť, upratovanie, varenie, pranie a nákupy. Po návrate pani z nemocnice bude po určitom čase s domácnosťou nápomocná.
Dĺžka turnusu: 1 mesiac (30 dní) nástup: 22.09.2019 - Dohodou
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1460 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : L. Poórová , 0948 245 300 / l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys