Predám: Nová pozícia v Göllheim

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 23.08.2019 48x

Göllheim – NOVÁ POZÍCIA/ nástup čím skôr/ mesačný turnus / s minimálne mierne pokročilou nemčinou
Do obce Göllheim, južne od Frankfurtu, hľadáme opatrovateľku k manželskému páru: 83-ročná pani (160 cm, 105 kg) a 83-ročný pán (178 cm, 80 kg) ktorí bývajú v rodinnom dome na tzv. „Bauenhofe“. Majú jedného psa, mačku a chovajú 15 sliepok. Je potrebná aj pomoc opatrovateľky pri starostlivosti o zvieratá. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s kúpeľňou s pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia : obaja sú zaradení do 2. stupňa ošetrenia.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: obaja prekonali v minulosti infarkt. Pán má cukrovku. Nočné vstávanie nie je potrebné.
Pohyblivosť: obaja manželia sa pohybujú pomocou rolátora.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu starostlivosť o pacientov (pomoc pri hygiene, prezliekaní). Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nákupy, pomoc v záhrade). Pani rada sleduje televíziu a lúšti krížovky, pán má rád záhradu a zvieratá. Ocenia spoločnosť a prechádzky.
Dĺžka turnusu: 1 mesiac (30 dní) nástup: čím skôr
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1460 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : T. Blašková , 0948 666 881 / t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 719 494 , 0948 688 777 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys