Predám: Opatrovanie pre muža alebo ženu

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 23.08.2019 34x

Baldham – Opatrovanie pre muža alebo ženu/nástup 24-26.08.2019/ turnus 1 mesiac/ potrebná dobrá nemčina
Do obce Baldham v hornom Bavorsku, v blízkosti Mníchova, hľadáme opatrovateľa/ku k 89-ročnému pánovi (165 cm, 57 kg), ktorý býva v dome so spolu s manželkou, ktorá si nevyžaduje opateru. Opatrovateľ/ka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet. V domácnosti nie sú domáce zvieratá.
Stupeň ošetrenia : pacient je zaradený do 5. stupňa ošetrenia.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacient má demenciu, parkinsonovu chorobu a problémy s rozprávaním. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne (1 krát za noc).
Pohyblivosť: pacient pri pohybe využíva invalidný vozík, je potrebný transfer z vozíka na posteľ.
Opatrovateľ/ka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pacientovi pri osobnej hygiene, prezliekaní, presune na vozík. Úlohou opatrovateľa/ky je taktiež starostlivosť o domácnosť (varenie, upratovanie, nákupy).
Dĺžka turnusu: 1 mesiac (30 dní) nástup: 24-26.08.2019
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1460 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : L. Poórová , 0948 245 300 / l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys