Predám: Ponuka na predmestí Mníchova

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 22.08.2019 37x

Gauting – Opatrovanie na predmestí Mníchova/ turnus 1 mesiac/nástup čím skôr/ s dobrou nemčinou/ VODIČSKÝ PREUKAZ výhodou

Do mestečka Gauting, ktoré sa nachádza na predmestí Mníchova, s počtom obyvateľov 20 556, hľadáme opatrovateľku vo veku (30 – 65 rokov) k 91-ročnému pánovi (178 cm a 83 kg), býva v rodinnom dome, spolu so svojou manželkou 88 rokov (163cm, 65 kg), ktorá je mobilná, má problémy so zrakom - v októbri 2018 prekonala mŕtvicu a odvtedy je na ľavé oko takmer slepá, duševne je v poriadku. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s televíziou.
Pacient je momentálne v nemocnici, preto sa opatrovateľka do jeho návratu stará len o manželku.

Stupeň ošetrenia : je zaradený do 2. stupňa požadovaného ošetrenia.

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.

Zdravotný stav: trpí demenciou, stareckou zábudlivosťou, trpí bolesťami zubov, preto je schopný jesť iba kašovitú stravu a má problémy s mobilitou – ťažko sa mu chodí. Nočné vstávanie je potrebné iba príležitostne kvôli návšteve toalety.

Pohyblivosť: je mobilný a pri pohybe si pomáha palicou.

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť pacienta: pomoc pri hygiene, prezliekaní, návšteve toalety, jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, pečenie, upratovanie, nakupovanie, návšteva lekárov ). Pacienti majú radi prechádzky, ocenia spoločnosť.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac nástup: čím skôr

Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto

Orientačná čiastka za záskok do výšky 1460 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :

Hlavná koordinátorka : L. Poórová, 0948 245 300 / l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 719 494, 0948 688 777 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys