Predám: Nové opatrovanie v Bavorsku

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 14.08.2019 13x

Weilheim – NOVÁ pozícia v Bavorsku /nástup 24.09.2019 /s dobrou nemčinou
Do mesta Weilheim, ktoré leží juho-západne od Mníchova, neďaleko jazier Starnbergersee a Ammersee, hľadáme opatrovateľku k 80-ročnej pani (150 cm, 45 kg), ktorá býva v rodinnom dome so záhradou. Spolu s ňou býva manžel a jedna dcéra, ktorý si nevyžadujú opateru. Keď je dcéra doma varí a po dohode zabezpečuje nákupy, 1 krát týždenne chodí do domácnosti pomocná sila na upratovanie. V domácnosti majú 1 mačku. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s kúpeľňou a internetom.
Stupeň ošetrenia : pacientka je zaradená do 4. stupňa ošetrovania.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacientka má demenciu, parkinsonovu chorobu a začínajúcu inkontinenciu. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne.
Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje s pomocou rolátora, je potrebné byť jej nápomocný.
Opatrovateľka má za úlohu pomoc pacientke pri hygiene, prezliekaní, jedle, vstávaní. Pacientka 2x počas dňa spí približne 2 hodiny. Úlohou opatrovateľky je aj starostlivosť o domácnosť, varenie, upratovanie a nakupovanie. Pacientka cení spoločné prechádzky, zábavu, či rozhovory.
Dĺžka turnusu: 1 mesiac nástup: 24.09.2019
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1460 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : L. Poórová , 0948 245 300 / l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys