Predám: Opatrovanie neďaleko Mníchova

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 07.08.2019 20x

Gräfelfing – opatrovanie neďaleko Mníchova / 18 dňový ZÁSKOK pre MUŽA / od 28.8. do 15.9.2019 /s mierne pokročilou nemčinou
Do obce Gräfelfing, ktorá sa nachádza na okraji Mníchova a do jeho centra je dostupnosť S-Bahnom alebo autobusom, hľadáme opatrovateľa k 76-ročnému pánovi (170 cm, 106 kg), ktorý býva v byte bez domácich zvierat. Opatrovateľ má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet. Možnosť nakupovania je vo vzdialenosti 5 minút pešo od bytu. V prípade potreby býva v blízkosti dcéra s manželom.
Stupeň ošetrenia : pán zatiaľ nie je zaradený do žiadneho stupňa ošetrenia.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje vo večerných hodinách ošetrovateľská služba kvôli navliekaniu kompresných pančúch a pichaniu injekcii proti vzniku trombózy.
Zdravotný stav: pacient je duševne je v poriadku, je len slabší. V domácnosti je k dispozícii sprchovacia a toaletná stolička. Nočné vstávanie nie je potrebné.
Pohyblivosť: pacient sa pohybuje pomocou invalidného vozíka. Je potrebné mu pomáhať pri vstávaní z postele, pričom je nápomocný a je schopný stáť.
Opatrovateľ má v rámci tejto pozície na starosti: pomoc pri hygiene, sprchovaní, prezliekaní, varenie, starostlivosť o domácnosť, nakupovanie a prechádzky s pacientom (pomocou invalidného vozíka).
Dĺžka turnusu: 18 dní nástup: od 28.8. do 15.9.2019
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za 18 dní do výšky 780 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : T. Blašková, 0948 666 881 / t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 719 494, 0948 688 777 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys