Predám: Nová ponuka v Reutlingen

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 30.07.2019 9x

Reutlingen – ponuka v peknom mestečku / nástup čím skôr-dohodou / turnus 1 mesiac /potrebná dobrá nemčina
Do univerzitného mesta Reutlingen, neďaleko Štutgartu, hľadáme opatrovateľku k 91 – ročnej pani (155 cm, 70 kg), ktorá žije sama v dome a nechová žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu s pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia: pacientka momentálne nie je zaradená do žiadneho stupňa ošetrovania, predpokladá sa ale zaradenie do 2. stupňa.
Ošetrovateľská služba: domácnosť nenavštevuje žiadna ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacientka je duševne v poriadku, je čiastočne inkontinentná, má osteoporózu, vysoký krvný tlak a rakovinu ústnej dutiny. Momentálne je pacientkin stav dobrý. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne.
Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje s pomocou rolátora.
Opatrovateľka má na starosti pomoc pacientke pri osobnej hygiene, prezliekaní, pohybe a jedle. V rámci domácnosti udržiavanie poriadku, pranie, nakupovanie a varenie (má rada polievky). Pacientka má rada spoločenské hry, zábavu. Ocení spoločnosť a je potrebné ju motivovať.
Dĺžka turnusu: 1 mesiac; nástup: čím skôr/dohodou
Ponúkaná mzda: 9,19 € (hod/brutto)
Orientačná čiastka za turnus do výšky 1460 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať:
Koordinátorka L.Poórová: 0948 245 300, l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 719 494, 0948 688 777 nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys