Predám: Nová ponuka v Bavorsku od septembra

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 30.07.2019 11x

Sankt Wolfgang – Nové opatrovanie/nástup 01.09.2019/ turnus 1 mesiac/ mierne pokročilá alebo pokročilá nemčina
Do obce Sankt Wolfgang, nachádzajúcej sa v Bavorsku približne hodinu do Mníchova, hľadáme opatrovateľku k 80-ročnému pánovi (175 cm, 93 kg), ktorý býva v dome spolu s manželkou, ktorá je v poriadku a spolu s opatrovateľku sa stará o domácnosť. Pani sa vie dohovoriť aj anglicky, francúzsky alebo taliansky. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet. V domácnosti majú psa - zlatého retrívera. Na pozícií je potrebný vodičský preukaz. Postačuje jazdenie v obci a blízkom okolí.
Stupeň ošetrenia : pacient je zaradený do 3. stupňa ošetrenia.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacient má stareckú demenciu a inkontinenciu. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne.
Pohyblivosť: pri pohybe využíva momentálne barle/palice, k dispozícií je aj invalidný vozík.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti: pomoc pacientovi pri prezliekaní, osobnej hygiene, sprchovaní. Úlohou opatrovateľky je taktiež spolu s manželkou starostlivosť o domácnosť, upratovanie, varenie, pranie a nákupy.
Dĺžka turnusu: 1 mesiac (30 dní) nástup: 01.09.2019
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1310 € (mierne pokročilá nemčina) 1410 € (pokročilá nemčina) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Koordinátorka L.Poórová: 0948 245 300, l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 719 494, 0948 688 777 nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys