Predám: Ponuka opatrovania

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 30.07.2019 21x

Waldshut-Tiengen – Opatrovanie v peknom dome / nástup čím skôr / 6-týždňový turnus / s mierne pokročilou nemčinou / BEZ nočného vstávania
Do najväčšieho mesta v okrese Waldshut, priamo pri švajčiarskych hraniciach, hľadáme opatrovateľku, k 44-ročnej pani (168 cm a 43 kg), ktorá býva v peknom rodinnom dome v centre, spolu so svojím manželom a synom. Manžel si nevyžaduje žiadnu opateru a stará sa sám o ich spoločného 10-ročného syna. V domácnosti chovajú malého poslušného psíka. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet. Možnosť nakupovania je vo vzdialenosti 20 metrov pešo od domu.

Stupeň ošetrenia : pacientka je momentálne zaradená do 3. stupňa požadovaného ošetrenia a zvažuje sa 5. stupeň

Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba
Zdravotný stav: pacientka utrpela úraz hlavy, je po porážke v dôsledku ktorej má ochrnutú ľavú nohu a ruku, má zavedený katéter a nosí plienkové nohavičky, užíva lieky na riedenie krvi a potrebuje tiež pomoc pri jedení.

Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje pomocou invalidného vozíka

Nočné vstávanie nie je potrebné

Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacientku, starostlivosť o domácnosť.
Pacientka rozpráva po poľsky, ale je tiež nutné ovládať nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni.

Dĺžka turnusu: 6 týždňov nástup: čím skôr
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za turnus do výšky 1970 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : T. Blašková, 0948 666 881 / t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 719 494 , 0948 688 777 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys