Predám: Opatrovanie pri Mníchove od 20.8.2019

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 30.07.2019 58x

Stockdorf – hľadáme opatrovateľku s nástupom od 20.08.2019/ turnus 1 mesiac/ NEFAJČIARKA /s pokročilou úrovňou nemčiny
Do dedinky Stockdorf, ktorá sa nachádza na predmestí známeho Mníchova, hľadáme opatrovateľku k 92 - ročnej pani (175 cm a 60kg), ktorá býva v rodinnom dome spolu s dcérou a jej rodinou, o ktorých nie je potrebné sa starať. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s internetom a televíziou.
Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 1. stupňa ošetrenia.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacientka nemá žiadne ťažké diagnózy, trpí demenciou a má ťažkosti so zrakom a sluchom. Nočné vstávanie je potrebné iba príležitostne.
Pohyblivosť : pacientka je mobilná. Je však potrebné byť jej oporou pri vstávaní.
O varenie sa stará dcéra pacientky, ak však nie je doma, čo je cca. 2x do týždňa, varenie by mala prevziať opatrovateľka. Úlohou opatrovateľky je taktiež byť nápomocná pri osobnej hygiene pacientky a prezliekaní. Pacientka ocení spoločnú zábavu, rozhovory, či čítanie. Taktiež má rada prechádzky, ak to jej zdravotný stav dovolí.
Dĺžka turnusu : 1 mesiac (30 dní) , nástup: 20.08.2019
Ponúkaná mzda: 9,19 € (hod/brutto)
Orientačná čiastka za turnus do výšky 1300 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Koordinátorka L.Poórová: 0948 245 300, l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 719 494, 0948 688 777 nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys