Predám: Opatrovanie vhodné pre muža aj ženu

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 12.07.2019 97x

Steinbach-Hallenberg – NOVÁ ponuka pre muža alebo ženu/ nástup čím skôr / turnus 1 mesiac/ potrebná dobrá nemčina a vodičský preukaz
Do mesta Steinbach-Hallenberg, ktoré sa nachádza v oblasti Durínsko, hľadáme opatrovateľku alebo opatrovateľa k 86 – ročnému pánovi (167cm, 75 kg), ktorý býva sám v rodinnom dome a má jednu mačku. Opatrovateľ/ka má samostatnú izbu s pripojením na internet.
Zdravotný stav: pacient má ťažkosti so srdcom, parkinsonovu chorobu, zavedený katéter. Má taktiež epilepsiu, ktorá sa ale veľmi neprejavuje. Nočné vstávanie nie je potrebné.
Pohyblivosť: pacient sa pohybuje s pomocou invalidného vozíka.
Úlohou opatrovateľa/ky je starostlivosť o pacienta pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní, vstávaní. Úlohou je taktiež starostlivosť o domácnosť, čiže upratovanie, varenie, pranie, nákupy. Pacient ocení spoločnosť, rozhovory alebo prechádzky po okolí.
Dĺžka turnusu: 1 mesiac (30 dní) nástup: čím skôr
Ponúkaná mzda: 9,19 € (hod/brutto)
Orientačná čiastka za 6 týždňový turnus do výšky 1380 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať:
Hlavná koordinátorka : L. Poórová , 0948 245 300 / l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys