Predám: Ponuka severne od Mníchova pre muža

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 09.07.2019 80x

Odelzhausen – Ponuka severne od Mníchova pre MUŽA / nástup 17.7.2019 / potrebná dobrá nemčina a vodičský preukaz
Do mestečka Odelzhausen, ležiaceho približne hodinu severne od Mníchova, hľadáme opatrovateľa k 87 – ročnému pánovi (168 cm, 50 kg), ktorý býva spolu s manželkou v rodinnom dome bez domácich zvierat. Manželka sa stará o domácnosť. Opatrovateľ má samostatnú izbu s pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia: pacient bol zaradený do 4. stupňa požadovaného ošetrovania.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje denne ošetrovateľská služba kvôli podávaniu inzulínu.
Zdravotný stav: pacient má parkinsonovu chorobu, je inkontinentný, má katéter a v minulosti prekonal porážku. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne.
Pohyblivosť: pacient sa pohybuje s pomocou invalidného vozíka. Je potrebné mu pomáhať pri vstávaní a presune z postele na vozík.
Úlohou opatrovateľa je starostlivosť o pacienta pomoc pri hygiene, prezliekaní, jedle, vstávaní, presune na vozík. O domácnosť sa stará pacientova manželka, opatrovateľ má na starosti varenie a pomoc v domácnosti. Neďaleko býva syn manželov. V domácnosti je k dispozícií auto.
Dĺžka turnusu: 1 mesiac nástup: 17.07.2019
Ponúkaná mzda: 9,19 € (hod/brutto)
Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1300 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať:
Koordinátorka T. Blašková: 0948 666 881, t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys