Predám: Ľahká ponuka - pomoc v domácnosti

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 04.07.2019 81x

Mníchov – ľahká ponuka opatrovania – pomoc v domácnosti/ 7 týždňový ZÁSKOK/ od 03.08.2019 / s pokročilou úrovňou NJ
Do obľúbeného veľkomesta Mníchov, hľadáme opatrovateľku k 93 – ročnému veľmi milému a nekonfliktnému pánovi ( 170cm, 75kg), ktorý žije samostatne v rodinnom domčeku so záhradkou. Opatrovateľka má k dispozícií samostatnú izbu s pripojením na internet .
Stupeň ošetrenia: pacient nie je zaradený do žiadneho stupňa ošetrovania.
Ošetrovateľská služba: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: nemá žiadne závažnejšie ochorenia. V minulosti podstúpil operáciu srdca a v súčasnosti užíva lieky na zníženie krvného tlaku. U pacienta sa začína prejavovať inkontinencia.
Pohyblivosť: pacient je mobilný a pohybuje sa samostatne.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti najmä starostlivosť o domácnosť, t.j. udržiavanie poriadku, varenie a nakupovanie. V prípade potreby pomoc pacientovi.
Dĺžka turnusu : 7 týždňov, nástup: od 03.08.2019
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za 7 týždňový turnus do výšky 2058 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : L. Poórová , 0948 245 300 / l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys