Predám: Ponuka opatrovania

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 12.06.2019 95x

Zellertal – ponuka opatrovania/nástup 23.6.2019/ turnus 1 mesiac/ potrebná minimálne mierne pokročilá nemčina
Do obce Zellertal, nachádzajúcej sa približne hodinu od Frankfurtu, hľadáme opatrovateľku, k 83-ročnej pani (160 cm a 100 kg), ktorá býva sama dome, kde má opatrovateľka samostatnú izbu s kúpeľňou. Pripojenie na internet je možné zabezpečiť. V blízkosti býva dcéra aj syn pacientky.

Stupeň ošetrenia : pani nie je zaradená do žiadneho stupňa ošetrenia.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť po príchode opatrovateľky nebude navštevovať ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacientka trpí stareckou slabosťou, má problémy s chrbticou a operovaný bedrový kĺb. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne.
Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje s pomocou rolátora. Je potrebné byť jej nápomocný.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacientku, pomoc pri prezliekaní, hygiene, vstávaní. Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, pranie, žehlenie, upratovanie, nakupovanie). Pacientka rada číta a lúšti krížovky, ocení spoločné trávenie času, rozhovory, či prechádzky.
Dĺžka turnusu: 1 mesiac nástup: 23.06.2019
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1250 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : T. Blašková / 0948 666 881 / t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 719 494, 0948 688 777 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys