Predám: Opatrovanie so základnou nemčinou

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 07.06.2019 102x

Bayerisch Gmain– ponuka opatrovania/nástup 23.6.2019/ turnus 1 mesiac/ postačuje základná nemčina /Nefajčiarka
Do mesta Bayerisch Gmain pri rakúskych hraniciach, hľadáme opatrovateľku, k 90-ročnej pani (165 cm a 78 kg), ktorá býva sama v byte a opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu s kúpeľňou. Pripojenie na internet je možné zabezpečiť.
Zdravotný stav: pacientka je ikontinentná, má demenciu a parkinsonovu chorobu. Nočné vstávanie nie je potrebné.
Pohyblivosť: pacientka je ležiaca, sú potrebné skúsenosti so zdvíhacou technikou.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacientku, o jej hygienu, prezliekanie, polohovanie. Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (varenie, pranie, žehlenie, upratovanie, nakupovanie). Obchod sa nachádza 300 metrov od bytu. Pacientka ocení spoločné trávenie času alebo rozhovory.
Dĺžka turnusu: 1 mesiac nástup: 23.06.2019
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1230 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : L. Poórová , 0948 245 300 / l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys