Predám: Mníchov opatrovanie v obľúbenom meste

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 16.05.2019 15x

Mníchov – opatrovanie v obľúbenom meste/nástup DOHODOU /turnus 1 mesiac/s dobrou nemčinou/ NEFAJČIARKA/ vodičský preukaz výhodou
Do známeho mesta Mníchov, hľadáme milú opatrovateľku k 83-ročnej pani (162 cm, 60 kg), ktorá býva v byte spolu s manželom. Pán si nevyžaduje starostlivosť. Má 86 rokov, je samostatný, zle počuje, jazdí ešte autom a zabezpečuje nákupy . V domácnosti nie sú domáce zvieratá. Opatrovateľka má k dispozícií samostatnú izbu s pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia : pacientka je zaradená 3. stupňa ošetrenia.
Potreba ošetrovateľskej služby: ešte nie je jasné, či bude domácnosť navštevovať.
Zdravotný stav: pacientka má demenciu, nosí plienkové nohavičky. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne, pri návšteve toalety.
Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje s pomocou. Je potrebné byť je nápomocný. V prípade potreby je k dispozícií aj rolátor.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacientku, pomoc pri hygiene, sprchovaní, vstávaní, občas jedle. Pacientku je potrebné motivovať (pri jedle, denných aktivitách). Ocení spoločné trávenie času, prechádzky po okolí, rozhovory. Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (upratovanie, varenie a nakupovanie).
Dĺžka turnusu: 1 mesiac (30 dní) nástup: dohodou
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1370 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : L. Poórová , 0948 245 300 / l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 719 494, 0948 688 777 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovať