Predám: Mníchov opatrovanie v obľúbenom meste

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 16.05.2019 89x

Mníchov – opatrovanie v obľúbenom meste/nástup DOHODOU /turnus 1 mesiac/s dobrou nemčinou/ NEFAJČIARKA/ vodičský preukaz výhodou
Do známeho mesta Mníchov, hľadáme milú opatrovateľku k 83-ročnej pani (162 cm, 60 kg), ktorá býva v byte spolu s manželom. Pán si nevyžaduje starostlivosť. Má 86 rokov, je samostatný, zle počuje, jazdí ešte autom a zabezpečuje nákupy . V domácnosti nie sú domáce zvieratá. Opatrovateľka má k dispozícií samostatnú izbu s pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia : pacientka je zaradená 3. stupňa ošetrenia.
Potreba ošetrovateľskej služby: ešte nie je jasné, či bude domácnosť navštevovať.
Zdravotný stav: pacientka má demenciu, nosí plienkové nohavičky. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne, pri návšteve toalety.
Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje s pomocou. Je potrebné byť je nápomocný. V prípade potreby je k dispozícií aj rolátor.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacientku, pomoc pri hygiene, sprchovaní, vstávaní, občas jedle. Pacientku je potrebné motivovať (pri jedle, denných aktivitách). Ocení spoločné trávenie času, prechádzky po okolí, rozhovory. Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (upratovanie, varenie a nakupovanie).
Dĺžka turnusu: 1 mesiac (30 dní) nástup: dohodou
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1370 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : L. Poórová , 0948 245 300 / l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 719 494, 0948 688 777 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys