Predám: Nenáročná pozícia v peknom meste

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 09.05.2019 110x

Radolfzell – jednoduchá pozícia v peknom prostredí/nástup 01.06.2019 /turnus 6 týždňov /s mierne pokročilou až pokročilou nemčinou/ potrebný VODIČSKÝ PREUKAZ
Do mesta Radolfzell pri Bodensee, hľadáme opatrovateľku k 88-ročnej pani (158 cm, 59 kg), ktorá býva sama v rodinnom dome. V domácnosti nie sú domáce zvieratá. Opatrovateľka má k dispozícií samostatnú izbu, pripojenie na internet sa pripravuje.
Stupeň ošetrenia : pacientka je zaradená do 2. stupňa ošetrovania.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacientka má ľahkú demenciu, zavedený katéter. Nočné vstávanie nie je potrebné.
Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje pomocou palice alebo rolátora.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacientku, pomoc pri hygiene, prezliekaní. Taktiež spoločné trávenie času, prechádzky, rozhovory. Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť (upratovanie, varenie a nakupovanie).
Dĺžka turnusu: 6 týždňov, nástup: 01.06.2019
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za 6 týždňový turnus do výšky 1858/1928 € (podľa úrovne nemčiny) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : T. Blašková / 0948 666 881 / t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 719 494, 0948 688 777 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys