Predám: Opatrovanie manželského páru

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 07.05.2019 90x

Bad Säckingen – Opatrovanie manželského páru /nástup 24.05.2019 /turnus 2 meiace/s minimálne mierne pokročilou nemčinou/vodičský preukaz výhodou
Do krásneho kúpeľného mesta Bad Säckingen, ktoré tvorí hranicu so Švajčiarskom, hľadáme opatrovateľku k manželskému páru:
87 – ročný pán (170 cm a 60 kg) a 81 – ročná pani (155 cm a 48 kg) ktorí bývajú v rodinnom dome so záhradou. V blízkosti býva dcéra pacientov, ktorá ich zvykne často navštevovať. Opatrovateľka má k dispozícii celé poschodie, kde má samostatnú izbu s kúpeľňou, TV, a pripojenie na internet. Možnosť nakupovania je vo vzdialenosti cca 600 metrov pešo od domu.
Domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba kvôli pánovi, za účelom výmeny obväzov
Zdravotný stav: pán / momentálne je v nemocnici kvôli silnému krvácaniu z nosa a vode v tele, trpí začínajúcou demenciou, zle počuje, prekonal rakovinu žalúdka (operačne mu bol zmenšený žalúdok a preto môže jesť a piť len malé množstvá), rakovinu príušnej žľazy, srdcový infarkt, má problémy s chuťami (často mu všetko chutí sladko, alebo horko), má vysoký krvný tlak a problémy so srdcom
Pohybuje sa samostatne, pomaličky a len po rovine, taktiež dokáže samostatne chodiť aj na toaletu. Schody sú pre neho ale extrémny problém.
Pacient sa zaujíma o blšie trhy, bazárové veci, antikvariáty a má veľmi rád dcérinho psa, s ktorým v poslednom roku chodieva takmer denne na prechádzky.
Pani trpí Parkinsonom, hrozí u nej nebezpečenstvo pádov, je čiastočne inkontinentná, má ľahko zvýšený krvný tlak (bude riešený liekmi), má silnú osteoporózu, pred 1,5 rokom mala zlomené rebrá v dôsledku čoho máva často bolesti, predovšetkým pri dlhom ležaní.
Pohybuje sa pomocou rolátora.
Pacientka má veľmi rada prechádzky (v sprievode), sledovanie televízie (kriminálne filmy, filmy o zvieratách), má rada záhradu a kvety. Povahou je veľmi vďačná a má rada humor.
Nočné vstávanie je potrebné iba pri pánovi, ale skôr len výnimočne. V prípade záujmu rodina ochotne zabezpečí aj „Babyphone“ a nechá si poradiť s výberom.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacientov, pomoc pri prezliekaní, pomoc pri hygiene. Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť, pečenie, upratovanie, pranie. Nakupovanie môže mať na starosti dcéra pacientov.
Dĺžka turnusu: 2 mesiace nástup: od 24.05.2019
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za turnus do výšky 3050 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Hlavná koordinátorka : T. Blašková / 0948 666 881 / t.blaskova@vip-pflege.eu
Oddelenie náboru: 0948 719 494, 0948 688 777


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys