Predám: Nenáročný 2 týždňový záskok

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 06.05.2019 107x

München Neuaubing – NENÁROČNÉ opatrovanie milej pani / 2 týždňový záskok od 24.5.2019 / s mierne pokročilou nemčinou
Do obce München Neuaubing, ktorá je bývalou železničnou kolóniou a leží hneď na juhu od stanice S-Bahn, hľadáme srdečnú a empatickú opatrovateľku vo veku 30-55 rokov, k 87 – ročnej pani (162 cm, 50 kg), ktorá býva v rodinnom dome so záhradou, bez domácich zvierat. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s kúpeľňou a pripojenie na internet sa pripravuje. V domácnosti sa nenachádza žiadna televízia, opatrovateľka ju bude môcť sledovať cez svoj tablet alebo počítač.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje ošetrovateľská služba
Zdravotný stav: pacientka trpí rakovinou slinivky – je ešte celkom fit, ale je si vedomá, že už je toho na ňu príliš. Kvôli rakovine sa jej zdravotný stav môže zo dňa na deň zhoršiť až natoľko, že ostane pripútaná na lôžku. Duševne je v poriadku a stravovať sa dokáže tiež sama. Dodržiava ale špeciálnu diétu – nesmie jesť nič mastné a tiež sa vyhýba potravinám, ktoré nadúvajú. Jedlo pripravuje pacientka spoločne s opatrovateľkou, pričom si opatrovateľka môže variť, čo jej chutí. Nočné vstávanie je potrebné iba príležitostne kvôli návšteve toalety.
Pohyblivosť: pacientka je mobilná a pohybuje sa samostatne
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti starostlivosť o pacientku: pomoc pri hygiene, prezliekaní a návšteve toalety. Domácnosť: (varenie, upratovanie, nakupovanie). Pani je veľmi milá dáma, ktorá v minulosti sama opatrovala svojho manžela trpiaceho demenciou až do jeho smrti. Vie teda, aká je práca opatrovateľky. Okrem toho je pacientka čistotná, má rada poriadok a prechádzky.
Dĺžka turnusu: 2 týždne nástup: 24.05.2019
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za 2 týždňový záskok do výšky 681 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : L. Poórová , 0948 245 300 / l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 719 494, 0948 688 777 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys