Predám: Opatrovanie v Nemecku

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 06.05.2019 86x

Ihrlerstein – NOVÁ PONUKA/ nástup 01.05.2019 / turnus 1 mesiac/ potrebná mierne pokročilá až pokročilá nemčina

Do obce Ihrlerstein, v dolnom Bavorsku v regióne Regensburg, hľadáme opatrovateľku k 67 – ročnej pani (155 cm, 65 kg), ktorá býva sama v dome. V domácnosti nie sú domáce zvieratá. Opatrovateľka má samostatnú izbu.

Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 4. stupňa ošetrenia.

Ošetrovateľská služba: domácnosť momentálne navštevuje ošetrovateľská služba kvôli kúpaniu.

Zdravotný stav: pacientka je duševne v poriadku, má osteoporózu a zavedený katéter. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne.

Pohyblivosť: pacientka je ležiaca. K dispozícií je polohovacia posteľ

Do náplne práce patrí starostlivosť o osobnú hygienu, polohovanie, pomoc pri jedle (kŕmenie) prezliekanie. Úlohou opatrovateľky je ja starostlivosť o domácnosť, čiže varenie, upratovanie, pranie a nakupovanie. Pacientka ocení spoločnosť a rozhovory.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac (30 dní); nástup: 10.05.2019

Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto

Orientačná čiastka za 1 mesačný turnus do výšky 1310 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : L. Poórová / 0948 245 300 / l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 719 494, 0948 688 777 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys