Predám: Jednoduché opatrovanie pána

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 03.05.2019 97x

Rutesheim – jednoduché opatrovanie pána/ turnus 1 mesiac/ nástup v polovici júna/ postačuje základná nemčina/ BEZ nočného vstávania
Do mesta Rutesheim, ležiacom v Bádensku-Württembersku, severne od Štutgartu, hľadáme opatrovateľku (40-60 rokov), k 90-ročnému pánovi (178 cm, 80 kg), ktorý býva sám v dome a nechová žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia : pacient je zaradený do 2. stupňa ošetrenia.
Potreba ošetrovateľskej služby: návštevy ošetrovateľskej služby nie sú potrebné.
Zdravotný stav: pacient prekonal porážku, má ťažkosti so srdcom a začínajúcu demenciu. Nočné vstávanie nie je potrebné.
Pohyblivosť : pacient je mobilný a pohybuje sa samostatne.
Pacient je ešte samostatný, potrebuje len pomoc pri sprchovaní a prezliekaní. Opatrovateľka má na starosti aj domáce práce (varenie, upratovanie, nakupovanie). Pacient ocení spoločnú zábavu a prechádzky. Fajčenie je povolené len vonku.
Dĺžka turnusu : 1 mesiac (30 dní), nástup: v polovici júna
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za mesačný turnus do výšky 1110 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : T. Blašková, 0948 666 881 / t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 719 494, 0948 688 777 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavPoužité
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys