Predám: Nová ponuka opatrovania čím skôr

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 30.04.2019 108x

Bonndorf –NOVÁ ponuka opatrovania/ nástup čím skôr/ turnus 2 mesiac/ potrebná dobrá nemčina
Do mesta Bonndorf v oblasti Schwarzwald, hľadáme opatrovateľku k 60-ročnému pánovi (175 cm, 70 kg), ktorý býva v rodinnom dome. Spolu s ním býva jeho brat s manželkou, ktorí sa o neho doteraz starali. V domácnosti je jeden pes patriaci bratovi pacienta. Opatrovateľka má k dispozícii samostatné bývanie v podkroví domu s pripojením na internet.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacient má od detstva po očkovaní poškodený mozog, následkom čoho je jeho správanie na úrovni dvojročného dieťaťa. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne.
Pohyblivosť: pacient je mobilný a pohybuje sa samostatne.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti pomoc pri hygiene, prezliekaní, jedle. Je pokojnej a milej povahy, správa sa ako dvoj ročné dieťa, hrá sa hry pre deti, je potrebné mu povedať čo má robiť, vysvetľovať. Pán dokáže jesť s pomocou lyžice samostatne. Úlohou opatrovateľky je aj pomoc pri starostlivosti o domácnosť, varenie, upratovanie. O nákupy sa stará bratova manželka. Rodina má prázdninový dom priamo pri Bodensee, kde chodieva s nimi aj opatrovateľka.
Dĺžka turnusu: 2 mesiace nástup: čim skôr
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za 2 - mesačný turnus do výšky 3150 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : T. Blašková, 0948 666 881 / t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 719 494, 0948 688 777 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys