Predám: Ľahká ponuka s nástupom ihneď

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 30.04.2019 112x

Schwörstadt - Dossenbach – Ľahká pozícia/ nástup IHNEĎ/ turnus 6 týždňov/ potrebná mierne pokročilá nemčina/ vodičský preukaz výhodou
Do obce Schwörstadt – Dossenbach pri švajčiarských hraniciach, hľadáme opatrovateľku k 84-ročnému pánovi (170 cm, 75 kg), ktorý býva sám v rodinnom dome. V domácnosti nie sú žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s kúpeľňou. Internet tam momentálne nie je, ale môže sa zabezpečiť.
Stupeň ošetrenia : pán nie je zatiaľ zaradený do žiadneho stupňa ošetrenia, predpokladaný je 2. stupeň.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacient zle počuje, nosí načúvací strojček a má stareckú cukrovku. Nočné vstávanie je potrebné len veľmi zriedka.
Pohyblivosť: pacient sa pohybuje s pomocou rolátora. Je potrebné byť mu nápomocný.
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície na starosti: pomoc pri hygiene, prezliekaní, pohybe. Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť, varenie, pranie, upratovanie a nákupy. Pacient je priateľský, rád sleduje televíziu, číta noviny, ocení spoločnosť, spoločnú zábavu a rozhovory.
Dĺžka turnusu: 6 týždňov nástup: ihneď
Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto
Orientačná čiastka za 6 týždňový turnus do výšky 1858 € (bez vodičského preukazu)/ 1928 € (s vodičským preukazom) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : T. Blašková, 0948 666 881 / t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 719 494, 0948 688 777 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys