Predám: Nová ľahká ponuka

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 26.04.2019 85x

Sankt Georgen – NOVÁ ĽAHKÁ PONUKA/ nástup 01.05.2019 / turnus 6 týždňov/ potrebná mierne až pokročilá nemčina a vodičský preukaz

Do obce Sankt Georgen, ktorá leží v peknej a pokojnej oblasti Schwarzwald, hľadáme opatrovateľku k 81 – ročnej pani (161 cm, 72 kg), ktorá býva v dome spolu so svojim manželom. Manžel je samostatný a nepotrebuje starostlivosť. V domácnosti majú na dvore kozu a husi o ktoré sa stará pán. Opatrovateľka má samostatnú izbu s pripojením na internet.

Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 3. stupňa ošetrenia.

Ošetrovateľská služba: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.

Zdravotný stav: pacientka nemá žiadne závažné ochorenia, je len slabšia. Používa kompresné pančuchy, je potrebné jej pomáhať pri ich obliekaní. Nočné vstávanie nie je potrebné.

Pohyblivosť: pacientka je mobilná využíva rolátor.

Do náplne práce opatrovateľky patrí pomoc pri osobnej hygiene, pohybe, prezliekaní. Pacientka má rada kvety a čítanie, ocení spoločnosť, rozhovory alebo prechádzky. Úlohou opatrovateľky je ja starostlivosť o domácnosť, čiže varenie, upratovanie, pranie a nakupovanie. V domácnosti je k dispozícií je auto.

Dĺžka turnusu: 6 týždňov; nástup: 01.05.2019

Ponúkaná mzda: 9,19 €/hod. brutto

Orientačná čiastka za 6 týždňový turnus do výšky 1858/1928 € (podľa úrovne nemčiny) vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach :
Hlavná koordinátorka : T. Blašková, 0948 666 881 / t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 719 494, 0948 688 777 / nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovaťCheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys