Predám: Ponuka opatrovania v Mníchove

Cena: V texte
Ponuka Práca - zahraničie Slovenská republika 08.04.2019 14x

Mníchov – PONUKA OPATROVANIA /nástup pred Veľkonočnými sviatkami/potrebná dobrá znalosť nemčiny/NEFAJČIARKA/ Veľkonočný bonus
Do obľúbeného Mníchova, hľadáme opatrovateľku k 82 – ročnej pani (165 cm, 63 kg), žijúcej v dome spolu s manželom, ktorý je v dobrej zdravotnej kondícii a nepotrebuje opateru, práve naopak, je nápomocný. V domácnosti nie sú domáce zvieratá. Opatrovateľka má zabezpečenú samostatnú izbu, internet v domácnosti nie je, je možné si zaobstarať tzv. „Stick“.
Ošetrovateľská služba: domácnosť v súčasnosti navštevuje ošetrovateľská služba za účelom ošetrenia rán na nohách spôsobených chronickou nervovou chorobou.
Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 3. stupňa ošetrenia.
Zdravotný stav: pacientka trpí bežnou stareckou slabosťou, máva bolesti a bola jej diagnostikovaná polyneuropatia. Má začínajúcu inkontinenciu a momentálne rany na nohách. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne.
Pohyblivosť: pacientka pri pohybe využíva invalidný vozík. Je potrebné byť jej nápomocný.
Opatrovateľka má na starosti starostlivosť o pacientku, pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní, presune na vozík, pohybe. Jej úlohou je aj starostlivosť o domácnosť, nákupy. Varenie nie je potrebné, Manželia bývajú pri reštaurácií, chodia sa najesť tam alebo im jedlo donesú. Potrebná je len príprava raňajok. Voľnočasové aktivity s pacientkou sú po dohode.
Dĺžka turnusu: 1 mesiac; nástup: pred Veľkonočnými sviatkami
Ponúkaná mzda: 9,19 € (hod/brutto)
Orientačná čiastka za turnus do výšky 1560 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok. Opatrovateľka dostáva plus Veľkonočný bonus vo výške 135 € (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať:
Koordinátorka L.Poórová: 0948 245 300, l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu


VIP Complet
Telefón0948688777
E-mail nabor@vip-pflege.eu
Web https://vip-pflege.eu/sk/positions/
StavNové
Platba za zobrazenie Pridať do obľúbených Vytlačiť inzerát editovať